MDDP sp. Z o.o. Akademia Biznesu Sp.K. realizuje projekt skierowany do grupy 570 osób będących w niekorzystnej sytuacji na rynku pracy oraz posiadających największe potrzeby w dostępie do edukacji, deklarujących z własnej inicjatywy chęć podnoszenia , uzupełnienia i potwierdzania umiejętności z języka angielskiego. W ramach projektu firma oferuje bezpłatne szkolenie z języka angielskiego w wymiarze 240 godzin na poziomie A1 + A2 lub poziomie B1 + B2.


W projekcie mogą wziąć udział osoby:
- zamieszkujące lub uczące się na terenie woj .podkarpackiego w wieku 25 lat i więcej o niskich kwalifikacjach , pozostające bez zatrudnienia przez okres co najmniej 6 m-cy
    w tym osoby z niepełnosprawnościami ( wykształcenie co najwyżej średnie osoba zatrudniona lub bezrobotna)
    w tym osoby w  wieku 50 lat i więcej (wykształcenie dowolne, pozostające bez zatrudnienia).

Biuro projektu : tel. 517 279 097,  22 162 78 26
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.